🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Batley Area Rug - Clearance
| Collection: | Batley |
|---|---|
| Colors: | Navy, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $49.00
Batley Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images




Batley Area Rug - Clearance
| Collection: | Batley |
|---|---|
| Colors: | Navy, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Batley |
|---|---|
| Colors: | Navy, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























