🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Basia Area Rug
| Collection: | Basia |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Modern Abstract |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Basia Area Rug—
$79.00
$23.70More Images















Basia Area Rug
| Collection: | Basia |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Modern Abstract |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Basia |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Modern Abstract |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























