🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Barrow Wool Rug
| Collection: | Barrow |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Barrow Wool Rug—
$99.00
$29.70More Images











Barrow Wool Rug
| Collection: | Barrow |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Barrow |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























