🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Barny Brown Flat Pile Washable Rug
| Collection: | Barny |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Orange, Cream, Sage, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $49.00
Barny Brown Flat Pile Washable Rug—
$49.00
More Images













Barny Brown Flat Pile Washable Rug
| Collection: | Barny |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Orange, Cream, Sage, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Barny |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Orange, Cream, Sage, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























