🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Barnstable Area Rug - Clearance
| Collection: | Barnstable |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Blue, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Barnstable Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images




Barnstable Area Rug - Clearance
| Collection: | Barnstable |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Blue, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Barnstable |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Blue, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |























