🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bardstown Area Rug - Clearance
| Collection: | Bardstown |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Beige, Dark Purple, Blush Pink, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
$185.70
Original: $619.00
-70%Bardstown Area Rug - Clearance—
$619.00
$185.70More Images

Bardstown Area Rug - Clearance
| Collection: | Bardstown |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Beige, Dark Purple, Blush Pink, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bardstown |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Beige, Dark Purple, Blush Pink, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























