🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Barceloneta Magenta Area Rug
| Collection: | Barceloneta |
|---|---|
| Colors: | Navy, Burnt Orange, Fuchsia, Mustard, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Barceloneta Magenta Area Rug—
$119.00
$35.70More Images








Barceloneta Magenta Area Rug
| Collection: | Barceloneta |
|---|---|
| Colors: | Navy, Burnt Orange, Fuchsia, Mustard, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Barceloneta |
|---|---|
| Colors: | Navy, Burnt Orange, Fuchsia, Mustard, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























