🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Baqer Bone & Taupe Textured Performance Rug - Clearance
| Collection: | Baqer |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Modern Geometric |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Baqer Bone & Taupe Textured Performance Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images

















Baqer Bone & Taupe Textured Performance Rug - Clearance
| Collection: | Baqer |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Modern Geometric |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Baqer |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Modern Geometric |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |























