🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Banks Ivory/Gray Trellis Wool Rug - Clearance
| Collection: | Banks |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Banks Ivory/Gray Trellis Wool Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Banks Ivory/Gray Trellis Wool Rug - Clearance
| Collection: | Banks |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Banks |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























