🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Banbury Area Rug - Clearance
| Collection: | Banbury |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Banbury Area Rug - Clearance—
$179.00
$53.70More Images


Banbury Area Rug - Clearance
| Collection: | Banbury |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Banbury |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |























