
Balatan Area Rug - Clearance
| Collection: | Balatan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Medium Gray, Rust, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $59.00
-70%$59.00
$17.70More Images









Balatan Area Rug - Clearance
| Collection: | Balatan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Medium Gray, Rust, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Balatan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Medium Gray, Rust, Dark Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























