🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bajadero Oushak Rug
| Collection: | Bajadero |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Mustard, Olive, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $59.00
Bajadero Oushak Rug—
$59.00
More Images















Bajadero Oushak Rug
| Collection: | Bajadero |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Mustard, Olive, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bajadero |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Mustard, Olive, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























