🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bainbridge Area Rug - Clearance
| Collection: | Bainbridge |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Off White, Dark Brown, Taupe, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Bainbridge Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images



Bainbridge Area Rug - Clearance
| Collection: | Bainbridge |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Off White, Dark Brown, Taupe, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bainbridge |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Off White, Dark Brown, Taupe, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























