🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bahram Vintage Flat Pile Washable Rug
| Collection: | Bahram |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Teal, Cream, Dark Red, Black, Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Bahram Vintage Flat Pile Washable Rug—
$59.00
$17.70More Images







Bahram Vintage Flat Pile Washable Rug
| Collection: | Bahram |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Teal, Cream, Dark Red, Black, Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bahram |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Teal, Cream, Dark Red, Black, Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























