🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bacca Area Rug
| Collection: | Bacca |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Bacca Area Rug—
$59.00
$17.70More Images





Bacca Area Rug
| Collection: | Bacca |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bacca |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























