🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Azra Tasseled Jute&Wool Rug
| Collection: | Azra |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 8.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Azra Tasseled Jute&Wool Rug—
$49.00
$14.70More Images






Azra Tasseled Jute&Wool Rug
| Collection: | Azra |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 8.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Azra |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 8.5" |























