🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Azmina Area Rug
| Collection: | Azmina |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, White, Medium Gray, Light Gray, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 84% Polypropylene, 16% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Azmina Area Rug—
$59.00
$17.70More Images






Azmina Area Rug
| Collection: | Azmina |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, White, Medium Gray, Light Gray, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 84% Polypropylene, 16% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Azmina |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, White, Medium Gray, Light Gray, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 84% Polypropylene, 16% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























