🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Azana Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Azana |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.74" |
| Styles: | Abstract |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.86" |
| Fringe Length: | 1.6" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Azana Cream Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images

















Azana Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Azana |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.74" |
| Styles: | Abstract |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.86" |
| Fringe Length: | 1.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Azana |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.74" |
| Styles: | Abstract |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.86" |
| Fringe Length: | 1.6" |























