🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ayumu Sandstone Area Rug
| Collection: | Ayumu |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Ayumu Sandstone Area Rug—
$89.00
$26.70More Images






Ayumu Sandstone Area Rug
| Collection: | Ayumu |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ayumu |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























