🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ayashe Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Ayashe |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Tan, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Ayashe Shag Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images

Ayashe Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Ayashe |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Tan, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ayashe |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Tan, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























