🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ayala Blue Durable Rug
| Collection: | Ayala |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Arctic Sky, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $59.00
Ayala Blue Durable Rug—
$59.00
More Images





Ayala Blue Durable Rug
| Collection: | Ayala |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Arctic Sky, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ayala |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Arctic Sky, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























