🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Aviya Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Aviya |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Silver Gray, Aqua |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Aviya Blue Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Aviya Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Aviya |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Silver Gray, Aqua |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aviya |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Silver Gray, Aqua |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























