🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Avella Area Rug - Clearance
| Collection: | Avella |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Blue, Burgundy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Avella Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images








Avella Area Rug - Clearance
| Collection: | Avella |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Blue, Burgundy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Avella |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Blue, Burgundy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























