🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Aurukun Area Rug - Clearance
| Collection: | Aurukun |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Aurukun Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Aurukun Area Rug - Clearance
| Collection: | Aurukun |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aurukun |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |























