🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Aumsville Area Rug - Clearance
| Collection: | Aumsville |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Aumsville Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images



Aumsville Area Rug - Clearance
| Collection: | Aumsville |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aumsville |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























