🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Audrey Area Rug
| Collection: | Audrey |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.76" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Audrey Area Rug—
$89.00
$26.70More Images

















Audrey Area Rug
| Collection: | Audrey |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.76" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Audrey |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.76" |























