🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Auchterarder Carpet - Clearance
| Collection: | Auchterarder |
|---|---|
| Colors: | Sage, Dark Brown, Blue, Medium Brown, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $59.00
Auchterarder Carpet - Clearance—
$59.00
More Images







Auchterarder Carpet - Clearance
| Collection: | Auchterarder |
|---|---|
| Colors: | Sage, Dark Brown, Blue, Medium Brown, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Auchterarder |
|---|---|
| Colors: | Sage, Dark Brown, Blue, Medium Brown, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.5" |























