
Aubin Blue Plaid Area Rug - Clearance
| Collection: | Aubin |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Denim, Slate Blue, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
More Images




Aubin Blue Plaid Area Rug - Clearance
| Collection: | Aubin |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Denim, Slate Blue, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aubin |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Denim, Slate Blue, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























