🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Atira Black & White Checkered Area Rug
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Atira Black & White Checkered Area Rug—
$89.00
$26.70More Images


















Atira Black & White Checkered Area Rug
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |























