🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Athena Black Giraffe Print Wool Rug
| Collection: | Horus |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $109.00
Athena Black Giraffe Print Wool Rug—
$109.00
More Images





Athena Black Giraffe Print Wool Rug
| Collection: | Horus |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Horus |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























