🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Athena Area Rug - Clearance
| Collection: | Athena |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $39.00
Athena Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images










Athena Area Rug - Clearance
| Collection: | Athena |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Athena |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























