🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Astro Modern Shag Area Rug
| Collection: | Astro |
|---|---|
| Colors: | Light Peach, Black, Gray, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester / 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Astro Modern Shag Area Rug—
$199.00
$59.70More Images











Astro Modern Shag Area Rug
| Collection: | Astro |
|---|---|
| Colors: | Light Peach, Black, Gray, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester / 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Astro |
|---|---|
| Colors: | Light Peach, Black, Gray, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester / 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























