🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Askern Area Rug - Clearance
| Collection: | Askern |
|---|---|
| Colors: | Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Askern Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images





Askern Area Rug - Clearance
| Collection: | Askern |
|---|---|
| Colors: | Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Askern |
|---|---|
| Colors: | Teal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |























