🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ashok Area Rug - Clearance
| Collection: | Ashok |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Ashok Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images



Ashok Area Rug - Clearance
| Collection: | Ashok |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ashok |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























