🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Asael Cream Area Rug - Promo
| Collection: | Asael |
|---|---|
| Colors: | Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Asael Cream Area Rug - Promo—
$109.00
$32.70More Images






Asael Cream Area Rug - Promo
| Collection: | Asael |
|---|---|
| Colors: | Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Asael |
|---|---|
| Colors: | Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |























