🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Arsenal Trout Valley Gray Wool Rug
| Collection: | Addae |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $89.70
Original: $299.00
-70%Arsenal Trout Valley Gray Wool Rug—
$299.00
$89.70More Images





Arsenal Trout Valley Gray Wool Rug
| Collection: | Addae |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Addae |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























