🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Arnulf 3D Textured Washable Rug
| Collection: | Arnulf |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Arnulf 3D Textured Washable Rug—
$179.00
$53.70More Images





Arnulf 3D Textured Washable Rug
| Collection: | Arnulf |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arnulf |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























