🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Armona Area Rug
| Collection: | Armona |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Armona Area Rug—
$69.00
$20.70More Images












Armona Area Rug
| Collection: | Armona |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Armona |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























