🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Arlesey Carpet - Clearance
| Collection: | Arlesey |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Arlesey Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images









Arlesey Carpet - Clearance
| Collection: | Arlesey |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arlesey |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |























