🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Arlen Area Rug
| Collection: | Arlen |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Taupe, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.1" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Arlen Area Rug—
$89.00
$26.70More Images










Arlen Area Rug
| Collection: | Arlen |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Taupe, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arlen |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Taupe, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.1" |























