🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Arlais Striped Area Rug
| Collection: | Arlais |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Arlais Striped Area Rug—
$159.00
$47.70More Images






Arlais Striped Area Rug
| Collection: | Arlais |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arlais |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























