🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Argillite Area Rug - Clearance
| Collection: | Argillite |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.34" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Argillite Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images








Argillite Area Rug - Clearance
| Collection: | Argillite |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.34" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Argillite |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.34" |























