🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Arena Area Rug - Clearance
| Collection: | Arena |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Arena Area Rug - Clearance—
$159.00
$47.70More Images










Arena Area Rug - Clearance
| Collection: | Arena |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arena |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 1" |























