🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Archway Textured Luxe Area Rug
| Collection: | Archway |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $79.00
Archway Textured Luxe Area Rug—
$79.00
More Images











Archway Textured Luxe Area Rug
| Collection: | Archway |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Archway |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























