🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Apichu Brown Washable Area Rug
| Collection: | Apichu |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $59.00
Apichu Brown Washable Area Rug—
$59.00
More Images











Apichu Brown Washable Area Rug
| Collection: | Apichu |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Apichu |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























