🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Anstruther Area Rug - Clearance
| Collection: | Anstruther |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Dark Red, Peach, Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Anstruther Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images




Anstruther Area Rug - Clearance
| Collection: | Anstruther |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Dark Red, Peach, Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anstruther |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Dark Red, Peach, Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























