🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Anshu Peach Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Anshu |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Blue, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Anshu Peach Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images
















Anshu Peach Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Anshu |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Blue, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anshu |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Blue, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























