🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Anisha Black Area Rug
| Collection: | Anisha |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.38" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $169.00
Anisha Black Area Rug—
$169.00
More Images


Anisha Black Area Rug
| Collection: | Anisha |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.38" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anisha |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.38" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























