🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Aneko Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Aneko |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Pale Blue, Light Slate, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Leather |
| Pile: | Flat Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Aneko Cream Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images



Aneko Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Aneko |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Pale Blue, Light Slate, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Leather |
| Pile: | Flat Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aneko |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Pale Blue, Light Slate, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Leather |
| Pile: | Flat Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |























