🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Andrin Light Gray Area Rug
| Collection: | Connie |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Andrin Light Gray Area Rug—
$79.00
$23.70More Images







Andrin Light Gray Area Rug
| Collection: | Connie |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Connie |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























